Oyuncu: Tolgahan Sayışman

Asla Vazgeçmem

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen, aşka inanmayan bir adam Yiğit…. Bu adama tutkun iki kadın İclal ve Nur: biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık…. Üçü de büyük bir sırrın gölgesinde, sevda kafesinin tutsakları olacaklar. Dizilex iyi seyirler diler..

Elveda Rumeli

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

1900’lerin başında, henüz Osmanlı hakimiyetinde olan Makedonya topraklarında, kendi halinde yaşayan köylülerin, yeni bir değişimin eşiğine geldiklerinde yaşadıkları kaçınılmaz olaylar, acılar, sürgünler… Sütçülükle geçinen Ramiz ve 5 kızından oluşan ailesi Manastır kasabasının Pürşıçan köyünde kendi yağlarıyla kavruldukları bir hayat sürerler. Fakat yaşadıkları coğrafya Balkan halklarının ardı ardına isyan çıkarttığı, iç karışıklıkların her gün arttığı topraklardır. […]

Siyah İnci

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Hazal ve Kenan Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan iki aşıktır. Birbirlerini çok seven ve hiç ayrılmayacaklarına dair sözler veren Hazal ve Kenan’ın hayatı kasabaya Vural’ın gelmesiyle altüst olur. Vural, Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alacaktır.

Filtrele