Yönetmenler: Adam Bernstein

Bloodline

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 33

Florida’da bir otel işleten Rayburnler, yaşadıkları bölgenin halkı tarafından saygı duyulan, çağdaş bir Amerikan ailesidir. Ailenin yüz karası olan büyük oğul Danny, yıllar sonra geri dönünce; onlar için sıkıntılı günler başlayacaktır. Zira Danny ailenin en karanlık sırlarını ve utanç verici geçmişini ortaya dökmekle tehdit eder. Dizilex iyi seyirler diler..

Divorce

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 18

Dizi, uzun yıllar süren bir boşanma hikayesini konu edinmektedir. Frances (Sarah Jessica Parker) hayatını yeniden değerlendirerek, evliliğini tekrar gözden geçirme kararı alır. Hayata yeni bir başlangıç yapmak istese de bunun sandığı kadar kolay olmadığını fark edecektir. O ana kadar herşeyin yolunda gittiğini zanneden kocası Robert (Thomas Haden Church) ise karısının aldığı boşanma kararına hazırlıksız yakalanır. […]

The Mist

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Daha önce sinemaya uyarlanan Stephen King romanı The Mist şimdi de dizi versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Küçük bir kasabadaki sis ve bu sisin yarattığı kargaşanın ardından yaşananları gerilerek izleyeceksiniz. Dizilex iyi seyirler diler..

Oz

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Oswald Hapishanesi’ne hoş geldiniz… Lakin Oz adıyla da adlandırılan bu özel hapishaneye adım attığınzda, ‘hoş bulduk’ demek de biraz zorlanacaksınız; sebebi ise Oz’da sınır tanımayan, sert olaylara tanıklık edecek ve mahkûmlarla gardiyanların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını çok daha iyi anlayacaksınız… Suçluları ıslah edebileceğini düşünen bir idealist olan Tim McManus tarafından yönetilen bu cezaevinin bütün […]

Outsiders

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Appalachia’nın bilinmeyenlerle dolu, zorlu tepelerinde bir güç ve kontrol savaşına dair bir dizi. Çok uzun süredir bu bölgede yaşayan bir ailenin yasaların üstünde kurdukları bir düzenle devam ettirdikleri yaşamlarını ve bu yaşamı sürdürebilmek için yapabileceklerini izleyeceğiz. Dizilex iyi seyirler diler..

Filtrele