Yönetmenler: Andy Mikita

Killjoys

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Gezegenler arasında sınıf ayrımından dolayı çıkan savaşta, 3 kelle avcısının yaşayacağı maceralar konu alınıyor. Killjoys, kanlı, çok gezegenli sınıf savaşının eşiğinde uzak bir sistem olan Dörtlü boyunca ölümcül emelleri kovalarken tarafsız kalmak için yemin eden gezegenlerarası ödül avcılarının eğlenceli hayatı seven, sert yaşayan üçlüsünü izliyor. Dizilex iyi seyirler diler..

Travelers

N/A / 10
Ülke : ,
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Günümüzden yüzlerce yıl sonrası insan nüfusu azalmıştır. Hayatta kalan son insanlar bir zaman makinesi keşfederler ve 21. yüzyıla geri dönerek insanoğlunu korkunç bir gelecekten kurtarmak isterler. Rastgele insanlardan oluşmuş küçük bir grup “Travelers” isimli gizlice bir takım oluşturururlar ve insanoğlunun kaderini değiştirmeyi kendilerine misyon edinirler. Bu takım; aynı zamanda takımın lideri olan FBI özel ajanı […]

Strange Empire

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

1869 Janestown, Alberta-Montanasında geçen dizi kocaları öldürüldükten sonra üç kadının bir araya gelerek hayata tutunmasını konu alıyor. dizinin yönetmenliğini Durham County’ninde yönetmenliğini yapan Laurie Finstad-Knizhnik üstlenirken, başrollerini Cara Gee, Tattiawna Jones, Melissa Farman paylaşıyor. Dizilex iyi seyirler diler..

Filtrele